Szkarłatny kamień

Return to Bloodstone House
83-7070-619-3
szkarłatny, kamień, romans, miłość
DafNe

Od lat usiłowała wymazać to miejsce z pamięci. Zapomnieć o wakacjach, spędzanych w dzieciństwie w odludnym starym domu. I o dwóch chłopcach - jednym milkliwym, drugim - aroganckim i roszczącym sobie prawa do jej ręki. I o tajemniczym wzgórzu, na którym doszło do tragicznego wydarzenia. Lecz po dziesięciu latach odziedziczyła ten dom i musiała wrócić. Tylko na lato - powiedziała sobie. Tymczasem wydarzenia z przeszłości ożywają na nowo i przybierają zupełnie inny wymiar.

źródło opisu: Silhouette Books, 1994

źródło okładki: zdjęcie autorskie użytkownika DafNe

Naataaalciaa | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Bardzo przyjemna lektura. Magia w niej zawarta daje niesamowity efekt, chęć rozwikłania zagadki nie pozwala jej nie czytac jednym tchem. Mimo wszystko stwierdzam, że lektura raczej dla młodzieży.

Ania34 | 2015-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2015