Egipt. Od Kairu do Abu Simbel i Synaju

83-86447-22-2
Egipt
albumy
Katarzyna

Dla miłośników sztuki, turystów i książkowych obieżyświatów. Doskonały prezent. Piękne ilustracje, kilkaset wspaniałych zdjęć oraz świetny tekst, znakomicie ukazują niepodważalne walory turystyczne Egiptu. Wprowadzają w historię, architekturę i sztukę. Wspaniałe opisy i zdjęcia ukazują w nowej perspektywie doskonale znane kształty piramid, ruiny starożytnych świątyń czy ozdobione freskami wnętrza królewskich grobowców. Poglądowa mapa zabytków pozwala szybko i łatwo ustalić trasę wycieczki po Egipcie. Niezbędny element ekwipunku każdego prawdziwego turysty.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/egipt-od-kairu-do-abu-simbel-i-synaju/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/egipt-od-kairu-do-abu-simbel-i-synaju/

Martine P | 2013-09-03
Przeczytana: sierpień 2013