Ciemność

Wydawnictwo: Rebis
Darkness
dona

Kelly kątem oka zauważyła jakiś ruch. Spojrzała badawczo na przeciwległy brzeg kanału, natężając wzrok, by przebić zapadające ciemności. Wtedy ujrzała twarz, prawie zupełnie schowaną wśród listowia. Niemal natychmiast twarz znikła, jakby istniała tylko w jej wyobraźni. Czyżby mężczyzna - ten, który prześladował ją w snach i którego widziała w lustrze miesiąc temu - podążył za nią aż tutaj? Nie. Ta twarz była o wiele młodsza, co więcej, ona istniała naprawdę.

PABLOPAN | 2012-03-12

Czytałem niedawno, a teraz nie pamiętam o czym była, więc chyba nie warto było czytać.

Animagia | 2015-11-09
Przeczytana: 04 listopada 2015

"Ciemność" należy do tych pozycji, które zawierają wiele niepowiązanych na pierwszy rzut oka wątków. Akcja rozgrywa się moim zdaniem zbyt wolno, i przyznam szczerze, że czasem wiało nudą. Dopiero później wszystko zaczyna tworzyć jedną całość, a elementy układanki zaczynają do siebie pasować.
Książkę oceniam jako "dobrą", aczkolwiek nie jest to moja ulubiona pozycja Johna Saula.

Zuela | 2013-04-12

Co jesteśmy w stanie zrobić by zachować siły witalne,by dalej żyć w kwiecie wieku,zdrowiu?Co potrafimy zabrać innym by tak żyć?Czy jest to tego warte?Zło nigdy nie było tak przerażające jak w tej książce Saula.Dzieki tej lekturze boje się mroku....

Iga2312 | 2013-05-05
Przeczytana: kwiecień 2013

Dobra książka. Jedną z bohaterek jest 16letnia dziewczyna Kelly Anderson. Dziewczyna czuje się inna od swoich rówieśników. W dalszych rozdziałach wyjaśnia się dlaczego. Zaskakująca trzymająca w napięciu powieść :)

Anna | 2016-11-18
czomsia | 2016-10-23