Fragmenty

8373207007
rork
komiksy
asman

Zbiór sześciu opowieści, dzięki którym poznajemy Rorka i jego przyjaciół. Jedna z historii opowiada o kobiecie cierpiącej na amnezję, którą bohater odnajduje przy wejściu do nieznanej świątyni. Okazuje się, że potrafi ona nieświadomie unosić budynki. W albumie pojawia się też tajemnicza plama z kosmosu, która zwabia Rorka z śmiertelną pułapkę...

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl

MadameShepard | 2014-07-23

Wybitny, genialny, tajemniczy. Komiks dla miłośników niedopowiedzeń i zagmatwanych historii. A to dopiero pierwsza część przygód Rorka, dalej jest jeszcze lepiej - o ile to możliwe.
Mistrzowsko narysowane, niesamowite kształty i wielkości kadrów, wysmakowane i dla estetów komiksowej sztuki.
Jeśli przeczytasz i się zakochasz, czeka Cię wspaniała przygoda z Rorkiem i postaciami, które kreuje Andreas.
Jeśli Ci nie podejdzie, daj sobie spokój, dalsze części tylko będą irytować, swoją mnogością zdarzeń, czasów, światów.
Dla mnie to podróż w najbardziej niesamowite uniwersum, jakie poznałam.

Kamilos | 2011-01-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 20 stycznia 2011

Najlepszy komiks jaki czytałem.

kavaman | 2011-07-31

Powtórzę opinię - najlepszy komiks, jaki czytałem:)

Maynard | 2014-03-16
Przeczytana: 16 marca 2014

Taki sobie. Trochę paranormalny trochę Danikenowski. Wrażenie, że gdzieś to już widzieliśmy i o tym czytaliśmy towarzyszy nam od pierwszej do ostatniej historyjki. Kreski mogą być ale widziałem ładniejsze i dużo ładniejsze. Ogółem na trójkę z plusem.

Piotr | 2017-03-06

Intrygujacy i ciekawy komiks.

kendo777 | 2016-08-25
Na półkach: Przeczytane, Komiksy