Wody Morteluny

Wydawnictwo: Twój Komiks
Les Eaux de Mortelune: L'échiquier du rat
komiksy
figgin

W dalekiej przyszłości, w Paryżu zdewastowanym przez ludzkie szaleństwo, rządzi niepodzielnie Książę Morteluny. Wokół niego kłębi się hybrydyczny i zdegenerowany dwór. Czy w takiej społeczności, zahartowanej w ogniu i krwi, rodzeństwo: Violhaine i Nicolas zdołają przeżyć starcie z perwersyjnymi kreaturami? Książę Morteluny nie wypuści swych zdobyczy; szyderczy karzeł, istoty o zdeformowanych ciałach, zaborczy diuk, wreszcie rzeźnik-handlarz ludzkiego mięsa wszyscy stają na drodze dwójki dzieci.
Bogaty rysunek Philippe'a Adamova i bujna wyobraźnia Patricka Cothiasa czynią z Wód Morteluny jedną z wielkich serii komiksu.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

Świetny, klimatyczny komiks w klimatach postapo.

książek: 1905
krzysiu966 | 2015-07-25