Napoleon Hill. Początek Wielkiej Kariery

Tłumaczenie: Magda Witkowska
Wydawnictwo: Onepress
Napoleon Hill`s First Editions
biznes, finanse

Historie i artykuły prasowe z Hills Golden Rule i Napoleon Hills Magazine * Prawdziwe oblicze młodego Napoleona Hilla * Klasyczne koncepcje osiągania sukcesu * Wnioski, które zbliżą Cię do obranego celu Poddający się nigdy nie wygrywa, a wygrywający nigdy się nie poddaje Napoleon Hill Trzymasz w ręku pierwsze polskie wydanie unikatowego zbioru najlepszych wczesnych prac Napoleona Hilla, które były podstawą do stworzenia jego największych bestseller

pwozny | 2017-09-26
Przeczytana: 2013 rok