Australia. Podróże marzeń

Tłumaczenie: Paweł Kłęczek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podróże marzeń (czerwona)". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mediaprofit
Insight Guides - Australia
przewodnik, Australia
kamk

Podróże marzeń to przewodniki, które zabiorą cię w niezwykłą podróż po najciekawszych miejscach świata.

przemas | 2013-07-09
Przeczytana: 2008 rok

Zdaję sobie sprawę, że uchwycić Australię w jednej książce nie jest łatwo. Trochę się tutaj to udało, jednak ma się wrażenie zbytniej ogólnikowości. Miło się czyta niektóre mniej znane fakty, ciekawostki; dobre wrażenie robią zdjęcia. Trochę brakuje przedstawienie miłej odmienności mieszkańców tego kontynentu, który miałem okazję poznać - byłby to niezły dodatek dla takiej książki, oprócz suchych faktów i historii.

ArtZ72 | 2016-12-02
wiola10222 | 2016-09-19