Indie. Podróże marzeń

Tłumaczenie: A. Wolski, S. Wolska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podróże marzeń (czerwona)". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mediaprofit
Insight Guides - India
przewodnik, Indie
kamk

Podróże marzeń to przewodniki, które zabiorą cię w niezwykłą podróż po najciekawszych miejscach świata.

Monika | 2014-05-21
Przeczytana: 21 maja 2014

Indie - mój kraj wymarzony, do którego szczerze zamierzam kiedyś dotrzeć :)
Książka bardzo ciekawa, z mnóstwem potrzebnych informacji.
Niestety, odejmuję jedną gwiazdkę za jej wagę. Szkoda, że twórcy przewodników nie zawsze myślą o tym, że osoba zainteresowana chętnie zabrałaby przewodnik ze sobą w podróż. Zastanowi się jednak nad tym kilka razy, jeśli waga przewodnika przypomina wagę sporej wielkości kamienia.

povc12 | 2013-12-09

Prewodnik ten poza swoją główną funkcją jest też dobrym źródłem informacji o kulturze i historii Indii. Część wprowadzająca omawia historię, kulturę, szukę i religie Indii. W części przewodnikowej też jest wiele informacji o kulturze i historii omawianych miejsc. Książka zawiera wiele map i zdjęć, więc może posłużyć też za coś w rodzaju atlasu Indii. Zawiera mapki każdego stanu i terytorium, a także informacje o jego kulturze, ludności, historii. Uważam, że warto ją mieć jeśli się jest zainteresowanym Indiami.

ArtZ72 | 2016-12-02
fiurka85 | 2016-04-25