Dryfujący dom t.2

Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (30 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Zuza i Karol Oakenfeldowie jadą na wakacje do Dryfującego Domu, pływającego dworu ich wuja. Zaraz po przyjeździe potężna fala rozdziela ich. Karol ląduje na drzewie razem z papugą Prezydentem Wilsonem i tajemniczą księgą, a Zuza i wujek Fabrycy dryfują domem po Morzu Czasu. Każdy na własną rękę usiłuje dociec, skąd wziął się temporalny szkwał, który obudził tę potężną falę. Wkrótce okazuje się, że zostali rzuceni nie tylko w różne miejsca, ale i czasy! Nigdy w życiu nie spodziewali się tych przy

Reading_is_sexyy | 2011-06-25

Nie polecam !
Książka bardzo się ciągnie...
Nie ma w niej nic specjalnego...

Jane | 2013-02-14
Przeczytana: 2011 rok

Przygodowa, osobiście uważam, że średnia, a miejscami wręcz nudna. Dostałam ją w prezencie, ale jest to książka dla młodszych czytelników.

Tenshi95 | 2016-03-02
papillon_1 | 2015-09-14