Gdzie jest baranek?

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajeczki dla maluszka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bajka
978-83-61824-11-4
Dorota_1988

Książeczka kartonowa dla najmłodszych dzieci z serii edukacyjnej Bajeczki dla maluszka. Polecana do wspólnej zabawy z dzieckiem. Wesoła, rymowana opowiastka o niesfornym baranku, który bryka sobie po okolicy i sprytnie ukrywa się na obrazkach. Maluszek go szuka. Książeczka pomaga rozwijać spostrzegawczość. Rytmiczny wierszyk znakomicie ćwiczy pamięć, a cieplutkie, namalowane na płótnie ilustracje chce się oglądać bez końca!

źródło opisu: Wydawnictwo Bajka, 2009

źródło okładki: http://bajkizbajki.pl/ksiazki/Gdzie-jest-baranek

Basia_Pelc | 2014-03-31
Przeczytana: marzec 2014

Moje dziecko ją pokochało. Ja również nie zostałam wobec niej obojętna.

JakubowePoczytajki | 2015-08-13
monikao | 2014-09-03