Dzień dobry! Dobranoc...

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajeczki dla maluszka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bajka
978-83-61824-08-4
Dorota_1988

Książeczka kartonowa dla najmłodszych dzieci z serii edukacyjnej Bajeczki dla maluszka. Polecana do wspólnej zabawy z dzieckiem. Wesoła, rymowana opowiastka o słonku, które rano wschodzi, wędruje po niebie i zachodzi wieczorem. Maluszek obserwuje, jak zmieniają się pory dnia. Książeczka rozwija orientację w czasie. Rytmiczny wierszyk znakomicie ćwiczy pamięć, a cieplutkie, namalowane na płótnie ilustracje chce się oglądać bez końca!

źródło opisu: Wydawnictwo Bajka, 2009

źródło okładki: http://bajkizbajki.pl/ksiazki/Dzien-dobry-dobranoc