The Vampire's Kiss

Wydawnictwo: ImaJinn Books
pocałunek, eden, cynthia, wampiry
angielski
Karolina

Starożytne zło. Nieświęty sojusz. Wieczna miłość. William Dark jest potworem, wampirem, który żeruje na krwi i strachu. Jest dokładnie tym czego potrzebuje Savannah Daniels. Rok temu brat bliźniak Savannah i jego żona zostali brutalnie zamordowani. Savannah złożyła przysięgę, że dokona zemsty na człowieku, bestii, która ich zabiła. Bestii, która ją teraz śledzi. Savannah potrzebuje Williama by...

Starożytne zło. Nieświęty sojusz. Wieczna miłość.
William Dark jest potworem, wampirem, który żeruje na krwi i strachu. Jest dokładnie tym czego potrzebuje Savannah Daniels. Rok temu brat bliźniak Savannah i jego żona zostali brutalnie zamordowani. Savannah złożyła przysięgę, że dokona zemsty na człowieku, bestii, która ich zabiła. Bestii, która ją teraz śledzi. Savannah potrzebuje Williama by dokonać swojej zemsty. Musi go przekonać by ją przemienił, by dał jej pocałunek wampira, by stała się wystarczająco silna aby pokonać mordercę, który podąża jej śladem.
Savannah i William wchodzą w nieświęty sojusz. On ją przemieni i da jej możliwość wymierzenia sprawiedliwości. W zamian ona stanie się jego partnerką, towarzyszką na wieczność.
Wkrótce Savannah zdaje sobie sprawę, że ma do stracenia znacznie więcej niż tylko swoje życie. Jeden pocałunek Williama niebezpiecznie uświadamia jej, że może również stracić własne serce. I będzie musiała powierzyć swoje zaufanie jak i wiarę w ręce człowieka, który stracił swoją duszę wieki temu.

źródło okładki: http://3.bp.blogspot.com/_tcVtAbE0a2E/S6WK6TYufTI/...»

Beata | 2014-06-24
Przeczytana: 28 czerwca 2014

Ot, taki sobie romansik.

Kinga | 2015-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2015

Zaintrygowana postanowiłam przeczytać dla zabicia czasu.
Historia dobrze napisana.
Przewidywalna.

Mamy bohaterkę, która ma umrzeć z powodu choroby. Choć wie, że czas ją goni, chce dopełnić zemsty, którą sprzysięgła samej sobie z powodu utraty bliskiej osoby.
Trzeba mieć niezły tupet, by pójść do "jaskini lwa" i poprosić o pocałunek wampira.
Trzeba niezłej odporności by nie ulec urokowi wampira, a jednak na uczuciach nie da się grać. Miłość wisi w powietrzu. Wojna braterska również...
Dalej to już akcje są tak przewidywalne, że nie musiałam czytać, a i tak zgadłabym co się wydarzy.

Książka dobra dla zabicia nudów. Nic poza tym.

fajna ale dl. oni od samego początku są razem.
i będą razem na zawsze.;)
przeczytała pamiętnik i poszła szukać wampira.;o
też bym tak zrobiła.;***

Marlenka | 2013-06-04
Na półkach: Przeczytane, E-booki

Całkiem fajna, taka na jeden wieczór.

Ania | 2015-09-28

No ledwo przebrnęłam. Masakra