The Vampire's Kiss

ImaJinn Books
2005-03-01
2005-03-01
pocałunek eden cynthia wampiry

Do połowy czytało mi się nawet dobrze, potem niestety wydawała mi się taka.. przewidywalna - może dlatego że przeczytałam już trochę książek o wampirach i ten schemat lubi się powtarzać. Przypomina mi troszkę serię Mrok, Christine Feehan... to były moje początki z wampirami i jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z romansami to powinien być zadowolony z tej pozycji.
Ja zdecydowanie stawiam poprzeczkę nieco wyżej :)

Ja...

Zaintrygowana postanowiłam przeczytać dla zabicia czasu.
Historia dobrze napisana.
Przewidywalna.

Mamy bohaterkę, która ma umrzeć z powodu choroby. Choć wie, że czas ją goni, chce dopełnić zemsty, którą sprzysięgła samej sobie z powodu utraty bliskiej osoby.
Trzeba mieć niezły tupet, by pójść do "jaskini lwa" i poprosić o pocałunek wampira.
Trzeba niezłej odporności by nie ulec urokowi wampira, a jednak na uczuciach nie da się grać. Miłość wisi w powietrzu. Wojna braterska również...
Dalej to już akcje są tak przewidywalne, że nie musiałam czytać, a i tak zgadłabym co się wydarzy.

Książka dobra dla zabicia nudów. Nic poza tym.

Zaintrygowana postanowiłam przeczytać dla zabicia czasu.
Historia dobrze napisana.
Przewidywalna.

Trzeba niezłej odporności by...

fajna ale dl. oni od samego początku są razem.
i będą razem na zawsze.;)
przeczytała pamiętnik i poszła szukać wampira.;o
też bym tak zrobiła.;***

fajna ale dl. oni od samego początku są razem.
i będą razem na zawsze.;)
przeczytała pamiętnik i poszła szukać wampira.;o
też bym tak zrobiła.;***

Całkiem fajna, taka na jeden wieczór.

Całkiem fajna, taka na jeden wieczór.

Ot, taki sobie romansik.

Ot, taki sobie romansik.