Małżeństwo z księciem

Tłumaczenie: Urszula Szczepańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Blackmail marriage
832382147X
żona, zamek, oświadczyny
Edyta

Książę Luke D'Urbino pilnie potrzebuje żony. Do małżeństwa zmusza go niestabilna sytuacja w kraju i konieczność rozwiązania kilku ważnych problemów. W zamku niespodziewanie pojawia się Carrie Broadbent, jego dziewczyna z lat młodzieńczych, której nie widział od bardzo dawna. Książę natychmiast podejmuje decyzję: ożeni się z Carrie. Ale czy ona przyjmie oświadczyny?...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Amoretta | 2014-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2014

Małżeństwo z księciem wcale nie jest takie złe dla zwykłej dziewczyny, to pewne. Jeszcze kiedy jest miłość można tylko pozazdrościć. Szkoda że bohaterowie tak mało pozwolili sobie na szczerość względem siebie, a panna młoda pojechała w podróż poślubną z kuzynem męża zamiast męża. Z pewnością żaden nasz polski chłop nie pozwoliłby sobie na takie zachowanie i pokładał takie zaufanie w stosunku do kuzyna. Poza tym czytadło nie zapada w pamięć, a postać Kitty nie budzi ani podziwu ani sympatii. Taka tam dziewczyna co nie wie czego chce.

eve12lina | 2016-06-06
malgorzatakowalska | 2016-02-03