Radykalni

religia
Księgarnia św. Jacka
1997-01-01
1997-01-01
rozmowa wywiad-rzeka religia Kościół chrześcijaństwo rock metal punk hardcore

Okładka książki W ciemno za światłem, czyli jak nie stracić wiary Marcin Jakimowicz, Tomasz Nowak OP
W ciemno za św... Marcin Jakimowicz, ...
Okładka książki Zbudowane. To się dzieje naprawdę! Anna Bałchan, Marcin Jakimowicz
Zbudowane. To ... Anna Bałchan, Marci...

Wiara jest WSZYSTKIM i tylko ona czyni nas ludźmi i zbawia nasze dusze. Piękne wywiady dające świadectwo, że Bóg każdemu, nawet lewakom daje miłość i łaskę nawrócenia.

Pamiętam jak ogromne zrobiła na mnie wrażenie. Myślę, że to książka bardzo zapadająca w pamięć i trafiająca do serca.

Lektura odświeżona po kilku latach. Świadectwa dobre, ale książka nie wywołuje takiego wrażenia na czytelniku, jak w wieku lat "nastu".

Daję osiem gwiazdek za temat. Doświadczenie nawrócenia i wiary w życiu.

Daję osiem gwiazdek za temat. Doświadczenie nawrócenia i wiary w życiu.

Zaskakujące świadectwa odkrycia Pana Jezusa.

Zaskakujące świadectwa odkrycia Pana Jezusa.

Książka wywarła mam mnie duże wrażenie i daje do myślenia

Książka wywarła mam mnie duże wrażenie i daje do myślenia

Jeżeli ktoś poszukuje dobrej chrześcijańskiej książki, która daje do myślenia, spokojnie może sięgnąć po "Radykalnych".

Niesamowite, egzystencjalne, bardzo osobiste i zaskakujące nawrócenia, świadectwa wiary oraz transformacje porządku życia społecznego.

Mocne świadectwa nawróconych muzyków.
Pytanie dlaczego jako rok wydania jest podany inny, niż jest naprawdę. Mam tą książkę w swoich zbiorach i stoi wyraźnie napisane:
Księgarnia św. Jacka, Katowice 1997, a nie 2000 ileś...

Mocne świadectwa nawróconych muzyków.
Księgarnia św. Jacka, Katowice 1997, a nie 2000 ileś...

Bardzo ciekawe świadectwo wiary, wielkiej przemiany wewnętrznej i zbliżenia się do Boga w wyniku różnych życiowych perturbacji grupy muzyków sceny „mocnych dźwięków”

• Religia
  • Religijne