Archeologia pozaziemska: Niewiarygodne dowody na to, że nie jesteśmy sami w układzie słonecznym

Tłumaczenie: Cezary Murawski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kontrowersyjne interpretacje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Extraterristrial archeology
hunter

Intrygujące ślady inteligentnych form życia na Księżycu, Marsie, Wenus, Merkurym, Jowiszu i Saturnie. Czy ziemski świat jest przygotowany na przyjęcie do wiadomości faktu istnienia piramid, obelisków, murów i posągów poza naszą planetą? W ciągu ostatnich lat amerykańskie i rosyjskie sondy kosmiczne sfotografowały wiele niezwykłych formacji na powierzchni Marsa, Księżyca, Wenus i Merkurego. Czy są to świadectwa, że niektóre planety i księżyce Układu Słonecznego były lub są zamieszkane przez istoty inteligentne?

Timajos85 | 2013-12-08
Przeczytana: 03 lutego 2010

W kilku miejscach naprawdę ciekawa, szczególnie opisy tajemniczej twarzy i piramid w Cydonii na Marsie lub opisy słupów sprawiających wrażenie pasów startowych na księżycu, ale niestety w wielu miejscach niestety zbyt długie przynudzające wywody, ogólnie czytanie tej książki męczy..

RudyBenek | 2015-07-08
Na półkach: 2015, Posiadam, Przeczytane