Archeologia pozaziemska: Niewiarygodne dowody na to, że nie jesteśmy sami w układzie słonecznym

Tłumaczenie: Cezary Murawski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kontrowersyjne interpretacje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Extraterristrial archeology
hunter

Intrygujące ślady inteligentnych form życia na Księżycu, Marsie, Wenus, Merkurym, Jowiszu i Saturnie. Czy ziemski świat jest przygotowany na przyjęcie do wiadomości faktu istnienia piramid, obelisków, murów i posągów poza naszą planetą? W ciągu ostatnich lat amerykańskie i rosyjskie sondy kosmiczne sfotografowały wiele niezwykłych formacji na powierzchni Marsa, Księżyca, Wenus i Merkurego. Czy są to świadectwa, że niektóre planety i księżyce Układu Słonecznego były lub są zamieszkane przez istoty inteligentne?

Fantasy-Bestiarium | 2017-02-09

„Archeologia pozaziemska” autorstwa Davida Hatchera Childressa po raz kolejny zabiera nas w zapierającą dech w piersiach przygodę w głąb odmętów historii. Książka stara się odpowiedzieć na pytanie, czy w dawnych wiekach istniały w naszym Układzie Słonecznym, wysoko rozwinięte cywilizacje, które były zdolne do kolonizowania innych planet i stawiania tam zdumiewających, megalitycznych struktur. Coraz częściej wzmiankuje się, jakoby na powierzchni Marsa, Wenus czy Księżyca odnajdowano świadectwa istnienia istot inteligentnych. Kim byli ci tajemniczy kolonizatorzy?

David Hatcher Childress w niniejszej książce zgromadził, aż 200 sensacyjnych zdjęć, które dowodzą, że na powierzchni Wenus, Merkurego, Jowisza, Saturna, Księżyca czy Marsa mogły żyć, bądź żyją do tej pory istoty inteligentne. W ciągu ostatnich lat naukowcy amerykańscy i rosyjscy dzięki użyciu zaawansowanych sond kosmicznych, sfotografowali zaskakującą ilość tajemniczych formacji na powierzchni wielu planet Układu...

Timajos85 | 2013-12-08
Przeczytana: 03 lutego 2010

W kilku miejscach naprawdę ciekawa, szczególnie opisy tajemniczej twarzy i piramid w Cydonii na Marsie lub opisy słupów sprawiających wrażenie pasów startowych na księżycu, ale niestety w wielu miejscach niestety zbyt długie przynudzające wywody, ogólnie czytanie tej książki męczy..

RudyBenek | 2015-07-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015