Archeologia pozaziemska

Okładka książki Archeologia pozaziemska
David Hatcher Childress Wydawnictwo: Amber popularnonaukowa
384 str. 6 godz. 24 min.
Kategoria:
popularnonaukowa
Tytuł oryginału:
Extraterrestrial Archeology
Wydawnictwo:
Amber
Data wydania:
2017-01-17
Data 1. wyd. pol.:
2000-01-01
Liczba stron:
384
Czas czytania
6 godz. 24 min.
Język:
polski
ISBN:
9788324160419
Tłumacz:
Cezary Murawski
Tagi:
paloeastronautka Mars Księżyc Wenus
Dodaj do pakietu
Dodaj do pakietu
Średnia ocen

                6,8 6,8 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Reklama
Reklama

Książki autora

Podobne książki

Reklama
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Oceny

Średnia ocen
6,8 / 10
43 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
134
15

Na półkach:

Czy na naszym najbliższym sąsiedzie Księżycu a także planetach Układu Słonecznego i ich księżycach istnieją ślady w postaci budowli i artefaktów po cywilizacji pozaziemskiej? Czy dziwne zjawiska obserwowane odkąd człowiek wynalazł teleskop na powierzchni Księżyca mogą sugerować że ktoś na nim nadal przebywa zamieszkując ukryte bazy i obserwując ludzkość? Autor porusza ten fascynujący temat przedstawiając liczne anomalie i dziwne struktury na powierzchni naszego naturalnego satelity oraz Marsie a także w mniejszym stopniu pozostałych planetach US oraz ich księżycach np Europie i Ganimedesie. Książka podobno zawiera 200 sensacyjnych zdjęć. No cóż zdjęcia to akurat stopa Achillesowa tej pozycji. Większość przedstawionych fotografii została zrobiona przez sondy Lunar Orbiter wysłane na orbitę Księżyca w latach 1966-1967. Nie są więc to zdjęcia zbyt dobrej jakości. Na większości fotografii nie dostrzegłem niestety obiektów, które opisuje autor. Jednak kilka struktur opisanych i sfotografowanych przez sondy faktycznie wygląda nienaturalnie i ich oglądanie na zdjęciach Księżyca i Marsa powoduje ciarki na plecach (przynajmniej u mnie). Jeśli chodzi o Księżyc to z najciekawszych można wymienić obiekty przypominające kopuły w kraterze Paton, formacje w kształcie obelisków na terenie Morza Spokoju oraz duży kwadratowy obiekt przy grzbiecie krateru Fontanelle. Jeśli chodzi o Marsa to oczywiście najbardziej zagadkowymi zdjęciami są te wykonane przez sondę Viking 1 w rejonie Cydonii ( zdjęcie ludzkiej twarzy) oraz sond Mars Global Surveyor i Mars Reconnaissance Orbiter przedstawiające grupy obiektów piramidalnych zgrupowanych w miasto oraz wielkiej piramidy DM. Oczywiście jako zapalony astrofotograf posiadający sprzęt do w miarę szczegółowej obserwacji powierzchni Księżyca skrupulatnie odnotowałem sobie wszystkie dziwne struktury na widocznej stronie naszego satelity i zamierzam organoleptycznie sprawdzić czy one tam rzeczywiście są. Książkę polecam bo temat jest nieziemski.

Czy na naszym najbliższym sąsiedzie Księżycu a także planetach Układu Słonecznego i ich księżycach istnieją ślady w postaci budowli i artefaktów po cywilizacji pozaziemskiej? Czy dziwne zjawiska obserwowane odkąd człowiek wynalazł teleskop na powierzchni Księżyca mogą sugerować że ktoś na nim nadal przebywa zamieszkując ukryte bazy i obserwując ludzkość? Autor porusza ten...

więcej Pokaż mimo to

avatar
754
753

Na półkach: ,

„Archeologia pozaziemska” autorstwa Davida Hatchera Childressa po raz kolejny zabiera nas w zapierającą dech w piersiach przygodę w głąb odmętów historii. Książka stara się odpowiedzieć na pytanie, czy w dawnych wiekach istniały w naszym Układzie Słonecznym, wysoko rozwinięte cywilizacje, które były zdolne do kolonizowania innych planet i stawiania tam zdumiewających, megalitycznych struktur. Coraz częściej wzmiankuje się, jakoby na powierzchni Marsa, Wenus czy Księżyca odnajdowano świadectwa istnienia istot inteligentnych. Kim byli ci tajemniczy kolonizatorzy?

David Hatcher Childress w niniejszej książce zgromadził, aż 200 sensacyjnych zdjęć, które dowodzą, że na powierzchni Wenus, Merkurego, Jowisza, Saturna, Księżyca czy Marsa mogły żyć, bądź żyją do tej pory istoty inteligentne. W ciągu ostatnich lat naukowcy amerykańscy i rosyjscy dzięki użyciu zaawansowanych sond kosmicznych, sfotografowali zaskakującą ilość tajemniczych formacji na powierzchni wielu planet Układu Słonecznego. Twarz z Cydonii na Marsie, Księżycowe „markery lotniskowe” czy Marsjańskie Stonehenge zdają się potwierdzać ślady istnienia inteligentnych form życia w Układzie Słonecznym.

Książka jest niezwykle ciekawa i przedstawia wiele przekonujących dowodów potwierdzających tezę o Bogach z kosmosu. Intrygujące zdjęcia zebrane przez Davida Hatchera Childressa zmuszają do zastanowienia i zmienienia myślenia o otaczającym nas wszechświecie. Niezwykłe struktury zaobserwowane na powierzchni wielu planet dowodzą, że życie może istnieć nie tylko na Ziemi. Przedstawione w tej książce informacje potwierdzają tezę, że w dawnych dniach mogła istnieć zaawansowana technologicznie cywilizacja, która mogła wznieść monumentalne struktury na powierzchni ziemi, jak i innych planet w naszym pobliżu, pozostawiając po sobie jedynie mgliste wspomnienie dawnej świetności.

Ta rewolucyjna książka pozwala spojrzeć na naszą historię z zupełnie innego punktu widzenia. Dowody i zebrane informacje z dziedziny archeologii pozaziemskiej są niezwykle liczne, jak choćby zaobserwowany stukilometrowy mur na Księżycu czy zaskakujące formacje na powierzchni Merkurego i Wenus. Tajemniczy budowniczowie mogli być sumeryjskimi Annunaki lub przedstawicielami cywilizacji Aremonian, którzy mieli ponoć pochodzić z Syriusza. Nie wiadomo, kim byli dokładnie, lecz pozostawione po nich ślady dobitnie świadczą o ich obecności w naszym Układzie Słonecznym. Potężna cywilizacja, która dała najprawdopodobniej początek nam samym, pozostawiła po sobie ogromne dziedzictwo, którego ślady odkrywamy po dziś dzień.

http://fantasy-bestiarium.blogspot.com/2017/02/archeologia-pozaziemska-david-hatcher.html

„Archeologia pozaziemska” autorstwa Davida Hatchera Childressa po raz kolejny zabiera nas w zapierającą dech w piersiach przygodę w głąb odmętów historii. Książka stara się odpowiedzieć na pytanie, czy w dawnych wiekach istniały w naszym Układzie Słonecznym, wysoko rozwinięte cywilizacje, które były zdolne do kolonizowania innych planet i stawiania tam zdumiewających,...

więcej Pokaż mimo to

avatar
17
17

Na półkach:

W kilku miejscach naprawdę ciekawa, szczególnie opisy tajemniczej twarzy i piramid w Cydonii na Marsie lub opisy słupów sprawiających wrażenie pasów startowych na księżycu, ale niestety w wielu miejscach niestety zbyt długie przynudzające wywody, ogólnie czytanie tej książki męczy..

W kilku miejscach naprawdę ciekawa, szczególnie opisy tajemniczej twarzy i piramid w Cydonii na Marsie lub opisy słupów sprawiających wrażenie pasów startowych na księżycu, ale niestety w wielu miejscach niestety zbyt długie przynudzające wywody, ogólnie czytanie tej książki męczy..

Pokaż mimo to

Reklama

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Archeologia pozaziemska


Reklama

Ciekawostki historyczne

zgłoś błąd