Zdobywanie dobrego publicity na 101 sposobów

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
biznes, finanse

Zdobywanie dobrego publicity na 101 sposobów proponuje 101 pomysłów, które można z łatwością zastosować w każdej firmie. Książka ta jest przewodnikiem, który krok po kroku poprowadzi nas od jednej do drugiej dobrej rady, a wszystkie te propozycje opierają się na wieloletnich doświadczeniach autora.W książce znajdziesz: ? 24 wskazówki na temat podstaw zdobywania publicity (rozgłosu) ? 11 sposobów poprawy wizerunku firmy ? 16 sposobów pozwalających opanować podstawy kontaktów z mediami ? 7 metod tworzenia własnych mediów ? 19 sposobów angażowania innych w nasze przesłanie ? 10 sugestii pomocnych przy organizowaniu wydarzeń specjalnych ? 5 wskazówek dotyczących przyciągania uwagi prasy ? 9 technik radzenia sobie z niekorzystnym publicity

Wojciech Głąbiński | 2010-12-22
Przeczytana: 2010 rok