Kreowanie świetnych pomysłów na 101 sposobów

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
biznes, finanse

Jeżeli musisz stawić czoło wyzwaniu kreowania dobrych pomysłów, które pomogą rozwiązywać problemy Tobie, Twojej firmie i Twoim klientom, Kreowanie świetnych pomysłów na 101 sposobów wskaże Ci takie strategie i techniki. Książka zawiera wiele skutecznych rad opartych na solidnym doświadczeniu autora, zaś dogodny układ treści ułatwia szybkie znalezienie metod, które mają zastosowanie w sytuacji, w której się właśnie teraz znajdujesz! W książce autor wyjawia nam: ? sposoby pojmowania problemów, ? sposoby rozumienia naszego umysłu, ? sposoby budowania własnej kreatywności, ? sposoby kreowania pomysłów w grupach, ? techniki potrzebne do znajdowania rozwiązań, ? techniki potrzebne do oceny pomysłów.

Karolina | 2015-06-16
Katka | 2014-04-08