Osiągnij sukces jako niezależny konsultant - Timothy R. V. Foster

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

Każdy, kto postanowił zostać niezależnym konsultantem, musi nie tylko dobrze wykonywać swoją pracę, ale przede wszystkim dobrze sobie radzić ze zdobywaniem zleceń. O tym właśnie jest ta książka. Autor opisał w niej strategie i techniki, które pomagają planować rozwój swojej działalności gospodarczej oraz nawiązywać i utrzymywać relacje z potencjalnymi i obecnymi klientami. Skupił się przy tym raczej na praktyce niż na teorii i przytoczył mnóstwo barwnych przykładów.

Spiewak-hand-made | 2011-08-28
Przeczytana: 29 sierpnia 2011