Kodeks spółek handlowych Komentarz

Wydawnictwo: LexisNexis
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Książka stanowi zwarty, jednotomowy komentarz do przepisów kodeksu spółek handlowych, z uwzględnieniem nowelizacji z 2005 i 2006 r. Autor kompleksowo omawia podstawowe problemy interpretacyjne powstające na gruncie poszczególnych przepisów i instytucji prawa spółek. Pogłębione omówienie przepisów kodeksu spółek handlowych dokonane zostało z uwzględnieniem instytucji prawnych innych ustaw, takich j

MaciekWroc | 2016-08-23
Przeczytana: 22 sierpnia 2016

Uwagi do wydania 5
------------------
Zdecydowanie polecam to (jednotomowe) wydanie komentarza do Kodeksu spółek handlowych. Niewątpliwymi zaletami tej pozycji są dobrze dobrane orzecznictwo i przejrzysty układ. Żelazna pozycja w bibliotece każdego prawnika, która będzie cennym wsparciem dla niejednego praktyka w jego codziennej pracy. Moim zdaniem to najlepszy komentarz do ww. ustawy na rynku wydawniczym.

Tomasz | 2012-08-04