On mówi Mars Ona mówi Wenus - Lekceważący poradnik związkowy

831110100-0
poradnik, relacje partnerskie
poradniki
Sławomir

Gdy ona mówi: Jestem pewna, że polubisz moją najlepszą przyjaciółkę. Oznacza to: Jeśli ci się przypadkiem spodoba, zatłukę cię na miejscu, a trupa spalę i wywalę z armaty. Gdy on mówi: Kochanie, jaki mamy udany związek! Oznacza to: Meczyk leci, piwko podane, żyć nie umierać. Orwell wymyślił "Newspeak", czyli "Nowomowę", zaś autorzy tego p[oradnika niezbędnego w podręcznej biblioteczce...

Gdy ona mówi:
Jestem pewna, że polubisz moją najlepszą przyjaciółkę.
Oznacza to:

Gdy on mówi:
Kochanie, jaki mamy udany związek!
Oznacza to:
Meczyk leci, piwko podane, żyć nie umierać.

Orwell wymyślił "Newspeak", czyli "Nowomowę", zaś autorzy tego p[oradnika niezbędnego w podręcznej biblioteczce każdego kto pozostaje w poważnym i w niepoważnym związku uczuciowym z osobą płci odmiennej "Meanspeak" i "Womanspeak", czyli "Męsko-" i "Damskomowę". Innymi słowy, jeśli kobieta lub mężczyzna mówią jedno to najczęściej chodzi im o to drugie, a najlepiej (i najprzezorniej) rozumieć ich słowa jeszcze inaczej. Książeczka zawiera arcybogaty zestaw takich odzywek, które każdy i każda może usłyszeć w pracy, w domu, w barze, przy zakupach, podczas romantycznej kolacji ze świecami, no i w łóżku. Słuchajcie więc uważnie, sprawdzajcie i jarzcie, o co biega!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladka4112-on-mowi-mars-ona-mowi-wenus.htm

Sławomir | 2010-12-04
Przeczytana: maj 2006

Jak sam tytuł mówi - poradnika tego nie można brać na w 100% na serio. Osobiście potraktowałem go z przymrużeniem oka jako rozrywkę na kilkadziesiąt minut ;)

nothaxi | 2012-09-03
Patrycja | 2012-06-26
Mini | 2011-10-03
Na półkach: Przeczytane, ~2011~
Przeczytana: 03 października 2011
litpawel | 2015-07-30