ROzWóJ NOWEGO PRODUKTU

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320816921
biznes, finanse

W książce Autor prezentuje nowoczesne metody strukturyzacji i programowania procesu rozwoju nowego produktu, jego projektowania i testowania oraz zarządzania portfelem projektów w procesie rozwoju nowego produktu, a także trendy i prognozy rozwoju nowych produktów, dowodząc, że postępująca globalizacja i rozwój technologii stawiają przed przedsiębiorstwem nowe wymagania, niezbędne do sprostania coraz ostrzejszym warunkom konkurencji..

karkie | 2014-05-30
Przeczytana: 26 stycznia 2015