Sędziowie z cienia

Tłumaczenie: Bożena Sęk
Wydawnictwo: Książnica
Les jures de l'ombre
szczypiorek5

Głośna powieść sensacyjno-obyczajowa. Z niewiadomych przyczyn na rodzinę Davida Lucasa tajemniczy osobnicy dokonują brutalnego napadu. Prowadzone przez policję śledztwo nie daje wyników. Następują kolejne próby zamachu. David z Olivią, zmagając się z niewidzialnym wrogiem szukają prawdy, która odgadnięta wprawia ich w przerażenie.

źródło opisu: http://literacki24.pl/-/

źródło okładki: http://literacki24.pl/-/

MonikaK | 2017-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2017

Pomysł na fabułę bardzo dobry, ale styl pisarski autora- kompletnie nie mój gust. Zero napięcia, zero wyczekiwania, zero zaskoczenia. Same w sobie wydarzenia i postaci ciekawe, ale zdecydowanie trzebaby je ubrać w inne słowa. Zazwyczaj przeczytanie książki zajmuje mi jeden wieczór, dwa przy większych objętościowo, tą czytałam ponad tydzień, bo zwyczajnie mnie usypiała.

Mixhau | 2016-08-21

Bardzo trzyma w napięciu, jednocześnie długi czas czytania pozwolił mi się utożsamić z głównymi bohaterami.
Nic tu nie jest takie, na jakie wygląda.

Mariusz Ka | 2017-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2017