Responsible Management Education

Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
biznes, finanse

Publikacja skierowana zarówno do menedżerów, jak i pracowników administracji państwowej, szkolnictwa czy organizacji pozarządowych. Autorzy, wśród których znaleźli się m.in. Jacek Sójka, Witold Kieżun, Andrzej Blikle, Janina Filek, podjęli temat jakości kształcenia współczesnych menedżerów i jej wpływu na funkcjonowanie kierowanych przez nich organizacji. Książkę uzupełnia płyta CD z artykułami w języku polskim.