Zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie

Wydawnictwo: Vizja Press&IT
biznes, finanse

(&hellip,)Podstawowym celem monografii jest przybliżenie koncepcji i usystematyzowanie pojęć z obszaru zarządzania procesami biznesowymi, wykorzystując przykłady z praktyki gospodarczej. Obecnie mimo wielkiego zainteresowania, istnieje deficyt publikacji polskojęzycznych z zakresu zarządzania procesami biznesowymi. Ponadto zarządzanie procesami zostało wprowadzone do minimum programowego na kierunku zarządzanie. Tematyka monografii została podzielona na trzy części: I. Podejście procesowe w przedsiębiorstwie II. Podstawy zarządzania procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie III. Uwarunkowania zarządzania procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie [ze Wstępu Agnieszki Bitkowskiej]

marcindd | 2014-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2014