Tajná znamení, symboly a znaky

Tłumaczenie: Hedvika Vlasová
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Garuda". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Volvox Globator
Secret signs, symbols and sigils
80-7207-275-7
czeski
Izolek

V tradiční společnosti symbolika a mystika integrují s každodenní lidskou společností. Neexistuje dělící čára mezi fyzickými potřebami existence a hlubšími rovinami symbolického světa. Tam každá věc, každá činnost operuje v množství rovin a každá z nich vstřebává a informuje ostatní. N. Pennick popisuje druidské využití symboliky a snaží se chápat svět z perspektivy keltské civilizace. Popisuje symbolické struktury, na nichž je založena většina symbolických znamení a znaků západní spirituality.

źródło opisu: http://www.volvox.cz

źródło okładki: http://www.volvox.cz