Przesłanie Druckera: Zarządzanie oparte na wiedzy

Tłumaczenie: Michał Lipa
Wydawnictwo: MT Biznes
Definitive Drucker
biznes, finanse

W ciągu szesnastu miesięcy poprzedzających śmierć Petera Druckera, powszechnie uważanego za ojca współczesnego zarządzania, autorka niniejszej książki poświęciła wiele czasu na rozmowy z nim. Dyskutowali głównie o rozwoju nowoczesnej firmy, który dokonał się w trakcie życia Druckera i wciąż zachodzi w nieustannie rosnącym tempie. Przesłanie Druckera prezentuje wizjonerskie koncepcje zarządzania Petera Druckera i odnosi je do głównych zagrożeń i możliwości biznesowych nadchodzących dziesięcioleci. Przybliża także Czytelnikowi jego poglądy dotyczące współczesnych praktyk biznesowych, zmian gospodarczych i trendów a których większość Drucker przewidział wiele lat temu.

czytacz | 2016-11-07
Majnot13 | 2016-10-07