Klub nocowanek u Felicity

Tłumaczenie: Magdalena Bruczkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub Nocowanek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Twój Styl
The Sleep Clib at Felicity's
83-7163-142-1
klub nocowanek, felicity
Dominika

Kiedy Felicity oznajmia, że nie zamierza jeść na następnej nocowance, dziewczynki przygotowują dużo skromniejsze zapasy. Ale nocowanki i uczty są nierozłącznie ze sobą związane, więc kiedy wszystko zostało zjedzone i w dodatku nie można zasnąć, dziewczynki muszą zdobyć dodatkowe racje...

MaiTakeru | 2011-05-24
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa

W dzieciństwie przeczytałam wszystkie dostępne w szkolnej bibliotece książki z tej serii i byłam niezadowolona, że jest ich tak mało. Wspaniała seria dla dziewczynek, bohaterki i ich zwariowane pomysły, ale także ich otoczenie i problemy... to wszystko wyjątkowo mocno przykuło mnie do tej serii. Pisząc te słowa, aż nabrałam ochoty, żeby odświeżyć sobie "Klub nocowanek".
Po prostu świetne, co tu dużo pisać. :)

Chain | 2013-04-04

To była moja ulubiona część. Przepadałam za serią tych krótkich książeczek i nawet pamiętam wszystkie przygody bohaterek do tej pory:) Czytałam ten cykl z wypiekami na twarzy i zainspirował mnie do organizowania podobnych nocowanek z przyjaciółkami, to były świetne czasy :)

carmel_memo | 2016-09-30
Klaud | 2016-08-30