Ogrody

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wokół nas: Biblioteka powieści młodzieżowej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
83-7162-223-6
przyjaźń, dla młodzieży
edtta

Po raz kolejny Maria Borowa proponuje młodym czytelnikom książkę piękną i mądrą. Ogrody są powieścią o samotności, o przyjaźni i o miłości. O zmaganiu się z życiem i nadziei, którą odnajdujemy w drugim człowieku. Ogrody to książka nie tylko o młodzieży i nie tylko dla niej. Zachwyci każdego wrażliwego czytelnika.

Jestem już po lekturze " Ogrody" książka ma w sobie dużo wrażliwości dla czytelnika, niesie nadzieję i wiarę odnajdywaniu siebie, oraz opowiada o przyjaźni, miłości i samotności młodych ludzi.
Pięknie napisana, pełna uczuć...refleksji, powieść bardzo piękna, mądra mnie urzekła i zachwyciła poruszyła moje serce...nie rozczarowała mnie książka, warto przeczytać!!!!

Paulinkowa | 2014-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2014

Nie wiem czemu ale kolejna książka która na początku zrobiłam mi zamieszanie.
Ale trzeba przyznać piękna fabuła.
Ciężko mi się to czytało.
~Paulina

edtta | 2010-07-09

Jestem wrażliwa, ale mnie nie zachwyciła.

Moonrien | 2014-11-03

Okropnie napisana, czyta się strasznie. Nie zachwyciła, nie wzruszyła, niezrozumiała treść. Mnie, jako osobę wrażliwą nie zachwyciła ani trochę.

Flora | 2016-03-21
KeyK | 2015-07-21