Latarnia na końcu świata

Wydawnictwo: Translator S.C.
Le phare du bout du monde
83-86149-06-X
przygodowa
hunter

zlatawiecz | 2014-06-11

I znalazłam, nie pamiętałam tytułu książki, myślałam że to była "Latarnia na krańcu świata". Drobna pomyłka, a nie mogłam znaleźć.

Teraz na temat: ta książka jest wspaniała. Tak naprawdę to mało się w niej dzieje, jak to na małej wyspie, ale jest cudownie napisana. To był żart.

Piraci contra latarnik i rozbitek- trochę jak w "Robinsonie Cruzoe". Jest to wciągająca, barwna historia, w której nie nudziły mnie nawet opisy(a to w moim przypadku absolutny cud).

Polecam!

Marzena | 2015-03-29
Przeczytana: 28 marca 2015

Historia latarników na początku nie zbyt mnie zaciekawiła. Dosyć monotonne opisy i dialogi. Jednak z czasem historia zyskała na energii. Czasami do tego stopnia, że ciężko było się oderwać. Po przeczytaniu pierwszych stron nie wierzyłam, że później z ciekawością można czytać o latarnikach na wyspie wśród burzliwego morza. A jednak, miłe zaskoczenie.

Grzegorz | 2016-09-24
Michał_K-ski | 2016-07-06