Marketing. Strategiczna reorientacja firmy

Wydawnictwo: Felberg SJA
klient, lojalność, marketing
biznes, finanse

Książka składa się z 15 rozdziałów ujętych w czterech częściach. Tradycyjnie dla książek marketingowych część I została poświęcona nabywcom, ich satysfakcji oraz znaczeniu skoncentrowania na nich uwagi firmy. W części II zostały przedstawione podstawy kształtowania strategii działania. W części III odnajdujemy rzeczywiste problemy kształtowania strategii w firmie i wreszcie część IV jest poświęcona problemom wdrażania strategii.

davinczi | 2011-06-03
Na półkach: Przeczytane, marketing