Kotek, kocur, kiciuś, czyli wszystko o kotach

Tłumaczenie: Zbigniew Woliński
Wydawnictwo: GeoCenter
83-86146-26-5
flora i fauna
Barbara

[z okładki] Jak koty się uczą? Dlaczego bawią się - pozornie okrutnie - ze swoją zdobyczą? Jak porozumiewają się między sobą? Czy można je odzwyczaić od rozmaitych "złych nawyków"? Jakie miejsce na poród wybiera przyszła kocia matka? Dlaczego koty tak dużo śpią? Na te i wiele, wiele innych pytań dotyczących zachowania kotów daje odpowiedź ta książka. Jej autorka potrafiła, opierając się na...

[z okładki]

Na te i wiele, wiele innych pytań dotyczących zachowania kotów daje odpowiedź ta książka. Jej autorka potrafiła, opierając się na najnowszych zdobyczach psychologii, wyjaśnić niejedną tajemnicę zachowania kotów. Ponad 320 doskonałych fotografii dokumentuje w sposób niezwykle trafny typowe zachowania kotów.

źródło okładki: Zdjęcie własne

Nie koncentruje się na kocich przypadkach, tylko rozwija koci temat. W zasadzie wiadomości podstawowe, ale bardzo lubię tę książkę.

Frida | 2015-10-24
MikaNeko | 2015-01-13