Życie po śmierci

Wydawnictwo: StudioEMKA
Life After Death
83-85881-35-2
Julia

Co się czuje umierając? I co się dzieje potem? Dokąd idziemy? Życie po śmierci to książka, która oddramatyzowuje pojęcie śmierci. Neville Randall przestudiował ponad pięćset rozmów przeprowadzonych przez dwoje psychiatrów, Betty Green i George`a Woodsa z tymi, którzy przeszli na drugą stronę, by stworzyć to zdumiewające kompendium życia w niebie. Czy śmierć jest czymś ostatecznym? Nie, i to...

Co się czuje umierając? I co się dzieje potem? Dokąd idziemy?

Czy śmierć jest czymś ostatecznym? Nie, i to właśnie udowadnia ta książka. Na podstawie tysięcy porównanych rozmów z osobami, które są już po tamtej, piękniejszej stronie, wybrano kilkadziesiąt tych, które pozwolą uwierzyć. Znajdziemy tam wiele przypadków, które potrafią przekonać, że coś jednak nas czeka po śmierci i to bez względu na wyznanie. Ta książka stoi ponad podziałami religijnymi, a wszyscy, którzy są już po tamtej stronie są ze sobą zgodni, że liczy się tylko serce. Inaczej życie nie miałoby sensu.

Jest to świetna książka, która rewelacyjnie przedstawia życie po tamtej stronie. Napisana jest w łatwy do zrozumienia sposób. Każda osoba interesująca się parapsychologią powinna się z nią zapoznać.

Pawel5723 | 2016-12-04
llygoden | 2013-12-28