Life After Death
83-85881-35-2
Julia

Co się czuje umierając? I co się dzieje potem? Dokąd idziemy? Życie po śmierci to książka, która oddramatyzowuje pojęcie śmierci. Neville Randall przestudiował ponad pięćset rozmów przeprowadzonych przez dwoje psychiatrów, Betty Green i George`a Woodsa z tymi, którzy przeszli na drugą stronę, by stworzyć to zdumiewające kompendium życia w niebie. Czy śmierć jest czymś ostatecznym? Nie, i to...

Co się czuje umierając? I co się dzieje potem? Dokąd idziemy?

Czy śmierć jest czymś ostatecznym? Nie, i to właśnie udowadnia ta książka. Na podstawie tysięcy porównanych rozmów z osobami, które są już po tamtej, piękniejszej stronie, wybrano kilkadziesiąt tych, które pozwolą uwierzyć. Znajdziemy tam wiele przypadków, które potrafią przekonać, że coś jednak nas czeka po śmierci i to bez względu na wyznanie. Ta książka stoi ponad podziałami religijnymi, a wszyscy, którzy są już po tamtej stronie są ze sobą zgodni, że liczy się tylko serce. Inaczej życie nie miałoby sensu.

Jest to świetna książka, która rewelacyjnie przedstawia życie po tamtej stronie. Napisana jest w łatwy do zrozumienia sposób. Każda osoba interesująca się parapsychologią powinna się z nią zapoznać.

Wojciech Detko | 2018-05-01
Przeczytana: 01 maja 2018

Chodząc na kiermasze biblioteczne bardzo często wychodzę z kupą książek, które lądują na „kupce wstydu” i czekają aż po nie sięgnę. W zeszłym roku wyszedłem z kilkoma pozycjami traktującymi o życiu po śmierci. W końcu postanowiłem po jedną sięgnąć.

Od razu zaznaczę, że wierzę iż istnieje życie po śmierci. Czemu o tym wspominam? Ponieważ w życiu nie słyszałem o takiej kupie bzdur jakie wyczytałem w tej książce. Opis na okładce z dumą twierdzi, że: „ta książka obala wszystkie mity o naszej śmiertelności” – nie muszę mówić, że nie przedstawiono ŻADNYCH dowodów? A nie przepraszam… dowodami są taśmy z seansów psychologa Georg’a Woods’a i jego asystentki Betty Green biegających do Leslie Flinta (o nim trochę później), które ten przeprowadzał po ciemku.

Przejdźmy do rzeczy jak wygląda nasze życie po śmierci? Ano niezależnie co robisz trafiasz do miejsca gdzie jest Ci dobrze, więc dzieciaczki nie przejmujcie się i kropnijcie każdego zawadzającego wam drania bo i tak traficie do fajnego...

Pawel5723 Pawel | 2016-12-04

rewelacyjna ! ku mojemu zaskoczeniu dowiedzialem sie wiele nowych faktow o zyciu po zyciu. mimo przeczytanych wielu ksiazek dowiedzialem sie nowych zeczy. polecam . ksiazka idealnie okazuje to czego mozemy sie spodziewac po tamtej stronie zycia

Kręciołek | 2018-02-24
pmpawmil | 2017-11-12