Dark Heresy Game Master's Kit

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dark Heresy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fantasy Flight Games
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
warhammer, 40.000, rpg
rozrywka
angielski

This lavish Game Master's kit helps to keep all Inquisitorial secrets safe! Behind the sturdy screen the GM can hide dice rolls and keep players from reading his notes. Printed on the GM's side are numerous handy quick reference charts that make running the game that much easier. Added to this is a 32-page booklet with a full adventure, Xenos Generator, and new rules for poisons and toxins!

źródło opisu: okładka

Damian Melniczuk | 2010-11-03

Pierwszy suplement do gry fabularnej Dark Heresy. W zestawie znajdziemy twardy tekturowy "parawan" dla Mistrza Gry, z jednej strony zdobiony klimatycznymi rysunkami a z drugiej zawierający tabele dotyczące walki. Drugim elementem zestawu jest cienka książeczka zawierająca gotowy scenariusz, opis dodatkowej rasy obcych, generator obcych oraz zasady dotyczące trucizn.
Pozycja stricte dla Mistrzów Gry.

GreenShadow | 2015-04-16
Krzysztof Baranowski | 2011-06-22