Budownictwo ogólne, Tom 2

Wydawnictwo: Arkady
978-83-213-4408-9
technika
camillejr

Książka stanowi drugą część pięciotomowej publikacji pt. "Budownictwo ogólne", która zastąpi wydawane w "Arkadach" dzieło pod tym samym tytułem autorstwa Profesora Wacława Żenczykowskiego. Poszczególne rozdziały tego tomu napisali specjaliści z wielu dziedzin budownictwa, będący pracownikami naukowymi w różnych ośrodkach akademickich w Polsce. Podręcznik zawiera aktualną wiedzę z zakresu...

Podręcznik zawiera aktualną wiedzę z zakresu fizyki budowli.
Omówiono w nim m.in. tak ważne zagadnienia, jak wymiana ciepła i wilgoci, mikroklimat wnętrz, akustyka, bezpieczeństwo pożarowe budynków, trwałość budowli, zabezpieczenia przeciwwilgociowe. Książka jest przeznaczona dla studentów wydziałów budownictwa wyższych uczelni technicznych oraz dla inżynierów i techników budowlanych.

zakochana_zlosnica | 2015-09-29
aniou | 2014-04-09