Kochanek doskonały

Wydawnictwo: Amber
The sins of Lord Easterbrook
romans historyczny
Wanda

Tylko desperacja mogła skłonić Leonę Montgomery do spotkania z człowiekiem, którego niebezpieczny wdzięk już raz sprawił, że w popłochu uciekła z jego ramion. Nie doceniła jednak markiza Easterbrook. Ten mężczyzna o nieodpartym uroku i tajemniczej przeszłości ma własne niecne plany wobec kobiety, na którą czekał siedem lat...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Wydawnictwo

Marianna | 2017-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2017

Przyjemna powieść, ale bez rewelacji. Trochę się ciągnęła i momentami była nużąca, co sprawiało,że musiałam ją często odkładać i robić przerwy w czytaniu. Od połowy robi się już ciekawsza i akcja nabiera tempa, tam samo jak romans między głównymi bohaterami. Ogólnie może być, ale w zachwyt nie wpadłam. Daję 5. Można przeczytać.

Justyna Antoniewicz | 2017-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2017

Leona Mongomery poznała markiza Easterbrooka siedem lat temu w Makau.On tam się zjawił u jej ojca jako Edmund. Leonę i Edmunda połączyło silne pożądanie, które są ważnymi powodami w, którym to się przyczyniło do reputacji Leony i zerwania z narzeczonym z, którym była. A Leona przybywa do Londynu by tam móc zdemaskować ludzi, którzy są odpowiedzialni i winni za pogrążenie całej rodzinnej firmy, upadku jej. Musi nawiązać wszelkie kontakty biznesowe w imieniu swojego brata.
Edmunda Leona spotyka bardzo i to szybko, on działa na nią jak płachta na byka, a ona nie może mu się wcale oprzeć.
Obiecuje jej, że zostanie jego kochanką on to dotrzymuje tej obietnicy złożonej Leonie, nie wie, że ten przystojny mężczyzna o nieodpartym uroku i tajemniczej przyszłości ma wobec niej niecne plany, pogrywa nie czysto z kobietą.
Ciekawa historia, dobra fabuła, a zwroty akcji znakomite.
"Kochanek doskonały" jest fajnym, przyjemnym romansem zapewniłam sobie dobry wieczór przy tej książce zagwarantował...

Nika16wow | 2016-07-15
Przeczytana: 14 lipca 2016

Mam mieszane odczucia jeżeli chodzi o tą powieść. Przez 3/4 książki było wszystko ok. Fajna historia, szybko się czyta, wciąga, itd. Aż tu nagle nadchodzi zakończenie książki... I co się dzieje w tym momencie? Książka zaczyna robić się tak nudna i przewidywalna, że nie da się tego czytać. Ogólnie jeżeli chodzi o całą serię to wydaje mi się, że ta część jest najlepsza ze wszystkich, ale nie na tyle dobra żeby dostać więcej niż 5 gwiazdek.

Sakarya | 2013-11-26
Przeczytana: 26 listopada 2013

Ostatni, czwarty tom z cyklu "Rothwell".
Leona Montgomery poznała markiza Easterbrooka siedem lat temu w Makau. Przybył tam do jej ojca jako Edmund. Leonę i Chrystiana (vel Edmund) połączyło obopólne pożądanie, które, między innymi ważnymi powodami (w tym bankructwa rodzinnej firmy), przyczyniło się do utraty reputacji Leony i zerwania zaręczyn z jej narzeczonym. Teraz Leona przybyła do Londynu, aby zdemaskować ludzi odpowiedzialnych za pogrążenie rodzinnej firmy oraz nawiązać kontakty biznesowe w imieniu brata. Nie sądziła, że spotka Edmunda (tak szybko!) i że nadal będzie tak na nią działał, że nie sposób mu się oprzeć. On natomiast obiecał jej pomoc w poznaniu odpowiednich osób i obiecał, że już wkrótce będzie jego kochanką. W obu przypadkach dotrzymał słowa.

Volumen | 2014-02-23

Ciekawa historia, ale czegoś mi brakowało. Zakończenie trochę ckliwe.

Aleksandra | 2016-04-11
Przeczytana: 10 kwietnia 2016

Leona Montgomery przypływa z Makau do Londynu,by w imieniu brata nawiązać kontakty handlowe oraz zdemaskować ludzi,którzy doprowadzili firmę jej ojca do bankructwa.W Londynie spotyka markiza Chrystiana Easterbrooka,którego poznała w Makau 7 lat wcześniej pod przybranym imieniem Edmund.Wtedy też ich wzajemne pożądanie pozbawiło Leonę reputacji i doprowadziło do zerwania zaręczyn przez jej narzeczonego.Kobieta przekonuje się jednak,że po latach wzajemne uczucia nie wygasły,a wręcz przybrały na sile.Chrystian pomaga Leonie zdemaskować ludzi odpowiedzialnych za nieszczęścia jej rodziny oraz realizuje swoje skryte pragnienie-Leona zostaje jego kochanką.Po wszystkim markiz musi przekonać ukochaną,by została z nim na zawsze jako jego żona...
Książka wciąga,choć jest napisana dość zawile.Trzeba mocno skupić się na treści,by wyłowić sens.Jednak akcja toczy się wartko i szybko połyka się kolejne strony.Polecam wszystkim miłośnikom romansów historycznych.

Kachusek | 2018-05-03
Przeczytana: 02 maja 2018