Turystyczny atlas Europy Środkowej

6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-89917-04-1
podróże, turystyka, Europa
Isadora

Czy masz już pomysł na najbliższe wakacje? Planujesz kąpiel w falach Adriatyku czy zdobywanie alpejskich szczytów? Ekscytuje cię spotkanie z legendarnym Golemem w praskich podziemiach albo podróż szlakiem Kmicica z Kiejdan do Taurogów? A może wolisz wypocząć na plażach Dalmacji,a po drodze zgłębić tajemnice karpackich zamków,odzyskać siły nad Balatonem,poznać jaskinie słoweńskiego krasu o...

A może wolisz wypocząć na plażach Dalmacji,a po drodze zgłębić tajemnice karpackich zamków,odzyskać siły nad Balatonem,poznać jaskinie słoweńskiego krasu o zobaczyć cuda Wenecji?
Ten atlas zastąpi stertę przewodników krajoznawczych i stos map samochodowych poszczególnych państw.Sprawdzi się nie tylko w czasie objazdowych wypraw,ale pozwoli także odnaleźć fascynujące miejsca mijane przy okazji - w drodze do alpejskich kurortów czy chorwackich plaż.
A monotonną podróż zmieni w przygodę pełną wrażeń.

Isadora | 2010-10-18
Na półkach: Przeczytane, Albumy, Posiadam

Najlepszy atlas turystyczny,z jakim miałam do czynienia.Czytelny,przejrzysty,doskonale opracowany.Zawiera mnóstwo atrakcji (te dziecięce są oznaczone specjalnymi znaczkami,dzięki czemu jeszcze łatwiej je znaleźć!),interesujące i niezwykle zachęcające opisy ciekawych miejsc (łącznie ze zdjęciami niektórych),no i oczywiście mapki.Bardzo szczegółowe,jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.
Z tym atlasem zaplanowałam mnóstwo ciekawych wypraw,wszystkie były bardzo udane,co jest jego niewątpliwą zasługą.Nawet ktoś,kto tak jak ja ma średnie poczucie orientacji,nie jest w stanie zgubić się mając ten atlas za przewodnika.
Polecam!!!

dorota | 2012-10-02