Projektowanie badania jakościowego

Tłumaczenie: Paweł Tomanek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niezbędnik badacza; Metodologia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Designing Qualitative Research
978-83-01-16244-3
emm

Przystępnie napisany przewodnik po tym, na co zwrócić uwagę, gdy zabieramy się do projektowania badania jakościowego. Autor szczegółowo rozważa takie kwestie, jak właściwe sformułowanie pytania badawczego, wybór odpowiedniej strategii badawczej i metodologii, określenie ram analitycznych oraz źródeł danych. Rozważa również problemy etyki badacza oraz jakości danych w odniesieniu do poszczególnych metod zbierania i interpretacji materiałów empirycznych.

jolene7 | 2016-01-03
mariuszf8 | 2015-07-16