Harmonia cz. 2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Compendium Musicum". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Muzyka, podręcznik
muzyka

Niniejszy podręcznik „Harmonii” jest skróconym wydaniem mego trzytomowego podręcznika, wydanego przez PWM w latach 1948-1949. Materiał nauczania i metoda wykładu pozostały niezmienione. Podręcznik przeznaczony jest dla średniej szkoły muzycznej, a podział na dwie części odpowiada podziałowi na pierwszy i drugi rok nauczania harmonii ogólnej. [Kazimierz Sikorski]

źródło opisu: www.pwm.com.pl

źródło okładki: www.pwm.com.pl

Justyna | 2016-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2016

Książka kupiona na wyprzedaży zasobów pewnej biblioteki z myślą o osobie która jest entuzjastą muzyki. Mega zadowolona po przeczytaniu. Śmiało mogę polecić osobom zainteresowanym tym tematem.

Paweł Krawczyk | 2016-09-23
Darek DTSG | 2013-07-08