Analiza zdarzeń na rynkach akcji

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

Rynki kapitałowe na całym świecie codziennie są bombardowane setkami informacji. Część z nich dotyczy emitenta, inne jego bliższego i dalszego otoczenia. Wszystkie te informacje wpływają na wartość firmy-emitenta, co znajduje odzwierciedlenie w cenach akcji, obligacji i innych papierów wartościowych. Dlatego tak ważnym zagadnieniem jest pomiar wpływu zdarzeń na wartość firm notowanych na rynkach akcji.

moneygrabbing | 2016-04-16
Na półkach: Inwestowanie, Przeczytane