W kierunku rozszerzonego przedsiębiorstwa. Analiza sektorowa rozwoju ICT w Polsce

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

W prezentowanej pracy głównym zagadnieniem jest wyjście organizacji poza pole własnych procesów biznesu i wkroczenie na teren relacji międzyorganizacyjnych. O ile w pierwszej fazie integracji komputerowych systemów informacyjnych dominował kierunek zgodny z duchem sterowania i planowania produkcji, a więc integracja pionowa, aktualnie dzięki korzystaniu z technologii internetu wkraczamy w fazę integracji poziomej między firmami.