Okruszek poznaje dzikie zwierzęta

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Okruszek poznaje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7708-130-3
zwierzęta, Okruszek
Barbara

Czy już mnie znasz? Mam na imię Okruszek. Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat! Dziś będę poznawał dzikie zwierzęta! Kolorowe ilustracje przedstawiające zabawne, plastelinowe figurki oraz sympatyczny bohater zachęcają dzieci do poznania świata dzikich zwierząt. W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek...

Czy już mnie znasz?
Mam na imię Okruszek.
Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat!
Dziś będę poznawał dzikie zwierzęta!

W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje dzikie zwierzęta.

Barbara | 2010-10-08
Przeczytana: 08 października 2010