Obrazki dla maluchów. Ubrania

Okładka książki Obrazki dla maluchów. Ubrania Nathalie Bélineau
Okładka książki Obrazki dla maluchów. Ubrania
Nathalie Bélineau Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Seria: Obrazki dla Maluchów literatura dziecięca
18 str. 18 min.
2009-02-01
2009-02-01
18 min.
Magdalena Staroszczyk
modelina obrazki nauka edukacja dziecko ubranka odzież ubrania

Obrazki dla maluchów” zostały nagrodzone I miejscem w plebiscycie „Najlepszy produkt 2009”oraz "Najlepszy produkt 2010" miesięcznika „Dziecko”.

Pięknie ilustrowana książeczka z edukacyjnego cyklu "Obrazki dla maluchów". Tym razem dziecko uczy się, poprzez rysunki, jakie są podstawowe stroje na co dzień i od święta, na zabawę, w zależności od pogody. Oczywiście każde dziecko jest za zachwycone ubiorem na deszcz, kaloszami, płaszczem, parasolką.

Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę.

• Na naszej półce
  • 000 - Posiadam