Lojalnosc klientów

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320815584
biznes, finanse

W obecnych warunkach rynkowych problematyka lojalności klientów wobec danej firmy, marki czy produktu jest bardzo ważna dla każdego przedsiębiorstwa, rośnie więc zainteresowanie tymi zagadnieniami. W książce Autorka omawia przyczyny utraty klientów, wyjaśnia istotę lojalności, proces kreowania lojalnych zachowań klientów oraz czynniki wpływające na ich lojalne postawy, a także zwraca uwagę na bardzo ważny problem, tj. związek między lojalnością pracowników firmy a lojalnością jej klientów. Na zakończenie przedstawia organizację firmy nakierowanej na kształtowanie lojalności swych klientów. Liczne przykłady z polskiej praktyki uatrakcyjnią lekturę.