Groch i kapusta, czyli podróżuj po Polsce!

Cykl: Groch i kapusta, czyli podróżuj po Polsce! (tom 3)
Wydawnictwo: Rosikon Press
turystyka
Witold Lisek

Pasjonująca bogato ilustrowana opowieść o wędrowaniu po Polsce, napisana przez znaną podróżniczkę i autorkę popularnych programów telewizyjnych Elżbietę Dzikowską. Pozwala odkryć przyrodę, wspaniałe zabytki (te znane i te zapomniane), oraz tradycje regionalne. Można się z niej dowiedzieć którędy najlepiej wędrować, gdzie przenocować i smacznie zjeść. Gawędy o ludziach ciekawych i pełnych pasji - spotkanych przez Autorkę podczas podróży - sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem.

Mirek Wołoszyn | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016