PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty. Wydanie trzecie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Vademecum profesjonalisty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
PHP and MySQL Web Development, 3rd Edition
83-7361-784-1
szusty

"PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty. Wydanie trzecie" to kolejne wydanie bestsellerowego podręcznika opisującego wszystkie aspekty projektowania stron i aplikacji internetowych z wykorzystaniem PHP i MySQL. W trzecim wydaniu książki znaleźć można szczegółowe omówienie możliwości najnowszych wersji obu narzędzi -- programowania obiektowego, obsługi wyjątków, biblioteki SimpleXML oraz procedur składowanych. Książka zawiera przykłady demonstrujące wykorzystanie PHP i MySQL do realizacji różnych zadań związanych z funkcjonowaniem dynamicznych witryn WWW. Może to być uwierzytelnianie użytkowników, tworzenie koszyka na zakupy, dynamiczne generowanie obrazków oraz dokumentów w formacie PDF, wysyłanie poczty elektronicznej i zarządzanie nią oraz łączenie się z usługami WWW za pomocą XML-a.

Danway | 2012-06-01
Przeczytana: maj 2007

Genialne i straszne grube tomisko, ale warto je mieć jeśli myślisz o tworzeniu stron WWW... Obecnie HTML to za mało, więc warto zainwestować w tę książkę... Osobiście ją polecam...

Robert | 2010-10-03
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Jedna z moich ulubionych pozycji, od niej właściwie zaczynałem naukę PHP/MySQL kilka lat temu (pierwsze wydanie). Czytało się przyjemnie, niezmiernie cieszył każdy nowy poznany - i działający jako skrypt - aspekt PHP. Może przerażać ilość stron, a "sklep samochodowy Janka" irytować po dłuższej chwili, niemniej szczerze polecam tą pozycję każdemu chcącemu bezboleśnie zacząć przygodę z tandemem PHP/MySQL. Nawet teraz, po latach, sięgam / wracam do niektórych zawartych w publikacji zagadnień z uwagi na dość klarowne ich przedstawienie.

dragm3 | 2014-09-09

Vademecum profesjonalisty to to nie jest. Raczej książka "programowanie od podstaw". Czytałem dawno temu, gdy zaczynałem programowanie w PHP.
Polecam jeśli ktoś zaczyna programować.

mickey | 2015-04-16

Gruba książka ze sporą ilością przykładów. Sporo przykładów dla początkujących.

killinghand | 2012-08-19

Na start dobra pozycja