Nagi Wojownik

Tłumaczenie: Andrzej Niewiarowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fit & Active". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Aha!
The Naked Warrior
978-83-7229-285-8
sport
Agent86

Rosyjski kurs, prowadzący do błyskawicznego przyrostu siły. „W ciągu jednego tygodnia poprawiłem moje wyniki. Wcześniej mogłem podciągnąć się 5 razy, teraz potrafię 10”. „Wczoraj w nocy zrobiłem po 15 pompek na każdą rękę. Dwa miesiące temu nie mogłem zrobić ani jednej”. „Wcześniej mogłem zrobić tylko jeden chybotliwy przysiad na jednej nodze.... [Po dwóch tygodniach] zrobiłem pięć...

Rosyjski kurs, prowadzący do błyskawicznego przyrostu siły.

„Wcześniej mogłem zrobić tylko jeden chybotliwy przysiad na jednej nodze.... [Po dwóch tygodniach] zrobiłem pięć dokładnych pistoletów, dotykając tyłkiem do ziemi”.

Zauważyłeś, że im więcej umiesz, tym więcej możesz osiągnąć, wkładając w to mniej wysiłku? A siła to też umiejętność i rządzi się tymi samymi prawami. Zarówno starożytni greccy zapaśnicy, jak i zazdrośnie strzegący swoich sekretów mistrzowie kung fu czy twardziele ze współczesnych oddziałów sił specjalnych stworzyli zadziwiający arsenał sposobów na uzyskiwanie nadludzkiej siły.

Wszystkie te umiejętności były do tej pory rozproszone, ukrywane w tajemnicy lub przekazywane po kropelce, przez co wielu z nas poznało smak rozczarowania i nie nauczyło się osiągnąć pełni swojego potencjału.

Pavel Tsatsouline - rosyjski ekspert od treningu siłowego i były instruktor komandosów Specnazu, jako pierwszy zebrał wiele z tych niesamowitych technik, tworząc cały ich zestaw, którego łatwo jest się nauczyć. W Nagim Wojowniku Pavel przekazuje informacje o tym, co trzeba zrobić, by w jak najkrótszym czasie stać się supersilnym, wykorzystując jako maszynę treningową swoje ciało.

W przeciągu dni uzyskasz o wiele więcej potężnej siły niż udało ci się wypracować przez wiele lat kulturystyki i ćwiczeń ogólnorozwojowych.
Poznaj sekrety sztuk walk, pozwalające błyskawicznie wydobywać siłę i uzyskiwać jej wielkie przypływy.
Dowiedz się, jak trenować na poziomie światowej klasy ciężarowców - używając tylko masy swojego ciała.
Opanuj pompki na jednej ręce i z uniesioną nogą, aby uzyskać miażdżącą siłę górnej części ciała.
Wypracuj u siebie niezmordowane nogi, robiąc „pistolety” - ulubione ćwiczenie Specnazu.
Poznaj magię „smarowania gwintów” - najskuteczniejszej na świecie metody treningowej.
Miej siłę tira, zachowując surowy wygląd biegacza.
Uzyskaj twardsze, sprawniejsze i cholernie odporne ciało.
Żadnych siłowni, maszyn – żadnych problemów! Nieważne, gdzie jesteś, w każdej chwili możesz zrobić sobie wybuchowy trening siłowy.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoaha.pl/pl/ksiazka/nagi-wojownik-trening-sily

źródło okładki: http://www.wydawnictwoaha.pl/pl/ksiazka/nagi-wojownik-trening-sily

OldSmokeOfDoom | 2011-09-10
Przeczytana: 10 września 2011

Świetna pozycja, szybko przez nią przebrnąłem. Teraz wcielam w życie i już na początku zaczynam widzieć sens praktyk opisywanych przez autora. Typowym kulturystom się pewnie nie przyda, ale pod wszelkie sztuki walki rzecz jak znalazł. Metody Pavela to też dowód na to, że nie trzeba mieć zaawansowanego technicznie sprzętu, aby coś osiągnąć - wystarczy nasze ciało.

Mateusz | 2013-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2013

Bardzo ciekawy opis tego jak efektywnie ćwiczyć. Wiele cennych porad dotyczących nie tylko techniki, ale także oddechu, napinania mięśni i ich roli w rozwoju możliwości fizycznych. Książka powinna być podstawą dla kogoś kto dopiero zaczyna, choć same ćwiczenia są na początek zdecydowanie zbyt ciężkie

| 2015-04-17

Jedna z najważniejszych książek na temat treningu siłowego. Nie ważne jak wielkie masz mięśnie, ważne co możesz z nimi zrobić.

Kamil | 2014-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2011

Świetne podejście do tematu. Zero lansu kultu ciała. Poradnik o zdobyciu czystej siły. Nie tylko dla facetów.

Przemysław Kantorski | 2014-09-26

Biblia treningu funkcjonalnego. Masa wskazówek i porad, z którymi powinien zapoznać się każdy, kto w jakikolwiek sposób dba o swoją kondycję fizyczną. Pavel jest bardzo dokładny, wręcz łopatologiczny, objaśnia zarówno te bardziej skomplikowane zagadnienia związane z treningiem siłowym, jak i rozkłada na czynniki pierwsze absolutne podstawy, chociażby wtedy, gdy tłumaczy czytelnikowi jak napinać mięśnie brzucha (nie sądziłem, że dla kogoś może być to wiedza tajemna). Ponadto teorię uzupełniają opatrzone komentarzem ilustrację przedstawiające konkretne ćwiczenia krok po kroku. Zdecydowanie must have.

Bartosz Oszczęda | 2015-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2015

Zanim zabrałem się za czytanie "Nagiego Wojownika", wydawało mi się, że wiem dużo na temat treningu z masą ciała. Książka pokazała mi jak bardzo się pomyliłem i jak wiele wiedzy jeszcze mam do zgłębienia.

Pavel Tsatsouline dostarcza nam MNÓSTWO wskazówek dotyczących budowania ogromnej siły i wytwarzaniu napięcia potrzebnego do wykonywania najtrudniejszych ćwiczeń. Bardzo ważna książka w mojej biblioteczce.

| 2015-09-26
Przeczytana: 23 września 2015

Napnij się! - tak w dwóch słowach można by opisać tę książkę. Wydawać się to może oczywiste, aczkolwiek jest często zapominane. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sztuka, ale jakże pomocna! Spróbujcie sami!

Borys | 2012-08-19

Podobnie jak 'Kuloodporne mięśnie brzucha', świetna książka i fenomenalne (a co najważniejsze sprawdzające się w praktyce!) programy treningowe dające PRAWDZIWĄ sprawność i siłę.

Antagonista Esklaważu | 2015-02-10

Bardzo ciekawa i daje efekty.

Przeczytana: 2012 rok

Krótki, niezwykle treściwy opis, jak osiągnąć niesamowitą siłę. Żałuję, że trafiła w moje ręce tak późno.
Od dłuższego czasu realizuję trening zalecany przez Pavel'a i jestem ciągle niezmiennie zachwycony, jak jest ten system skuteczny, mało czasochłonny i zdrowy.