Łódź księga fabryk

Ryszard BonisławskiMaciej Janik Wydawnictwo: Wydawnictwo Jacek Kusiński historia
Wydawnictwo Jacek Kusiński
Łódź historia Łodzi kultura Łodzi województwo łódzkie fabryki rewolucja przemysłowa przemysł
historia
2016-01-01

Książka typu "trzeba mieć", dla wszystkich zainteresowanych Łodzią i jej historią. Może nawet i po trochu dla miłośników urbexu (spora część to pustostany). Spis setek fabryk największego przemysłowego miasta w Polsce, z krótkim opisem historii, powalającymi fotografiami lotniczymi, winietami firmowymi i fotografiami twórców łódzkiego przemysłu. Coś pięknego i świetnie wydane!

Genialne zdjęcia, tekst już niestety nie. Poważnym mankamentem jest brak bibliografii

• 2018
  • Mam!
  • Lista życzeń - Łódź

Dodaj cytat z książki Łódź księga fabryk