BłYSKOTLIWA KARIERA

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Czy jesteś na tyle zdecydowany i przebojowy, by przyjąć te poradyaa zasada nr 11 o rozmowach kwalifikacyjnych: Istnieją głupie pytania. Dowiedz się, jakich pytań nigdy nie powinieneś zadawać i na jakie nie powinieneś odpowiadać.a zasada nr 17 o zarządzaniu: Problemem prawdopodobnie nie jest twój kolega z pracy, tylko ty. Najpierw obwiniaj samego siebie.a zasada nr 32 o e-mailach: Pięć wiadomości, jakich nigdy nie powinieneś wysyłać.a zasada nr 37 o robieniu tego, co do ciebie należy: Nie bądź tym pracownikiem, który pracuje najciężej.Oryginalne i niezwykle skuteczne zalecenia autorki pomogą czytelnikom przyjąć zorientowane na cel, śmiałe i samodzielne podejście, które jest niezbędne, by odnosić sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ten niezwykle przydatny przewodnik zawiera 45 nowych zasad gwarantujących sukces, obejmujących problemy takie jak:a Polityka biurowa: Bycie lubianym jest ważniejsze niż bycie kompetentnym.a Poszukiwanie pracy: zastanów się nad tym, czy nie wykonać strategicznego ruchu i nie wprowadzić się znów do rodziców.a Szefowie: Nie ma złych szefów, tylko marudni pracownicy.zasady sukcesu się zmieniły i jeśli nie chcesz pozostać w tyle, przydadzą ci się abezczelnea, ale bardzo skuteczne porady zawarte w tej książce. Na pewno dzięki niej będziesz myślał z większym rozmachem, śmielej działał i przecierał szlaki, które kiedyś wydawały ci się niedostępne, i odniesiesz sukces w życiu zawodowym na własnych warunkach.Ten niezastąpiony podręcznik dla pragnących zrobić karierę bynajmniej nie udziela standardowych porad kolejnemu pokoleniu pracowników. Penelope Trunk a w niezwykle charakterystyczny i szczery sposób a udziela bardzo pomocnych rad milionom ludzi z pokolenia X i Y. zdaje sobie sprawę z faktu, że w dzisiejszych czasach młodzi pracownicy dokonują przełomowych zmian w świecie biznesu i poszukują nowych sposóbów realizacji swoich celów zawodowych a na własnych warunkach. W Błyskotliwej karierze Trunk prezentuje najlepsze strategie pozwalające osiągnąć szczyty w świecie biznesu bez konieczności wspinania się po korporacyjnej drabinie, do czego przywykło pokolenie ich rodziców.O AUTORzEPENELOPE TRUNK była dyrektorem w firmie informatycznej, prowadziła własne przedsiębiorstwo i zawodowo grała w siatkówkę plażową. Jako specjalista ds.. Kariery i rozwoju zawodowego publikuje w dwóch popularnych kolumnach biznesowych: Brazen Careerist na stronach Yahoo! Finance oraz we własnej rubryce The Climb, ukazującej się w aBoston Globea. Mieszka w Madison, w stanie Wisconsin.

Karolina1624 | 2013-08-30
Cuteness | 2013-05-15