Dobra robota

Tłumaczenie: Agata Strusiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Dr Daddy
romans, miłość, harlequin
Ursusek

Zoey lubiła swą pracę w szpitalu, dopóki nie pojawił się w nim doktor Tate. Bez przerwy mieli ze sobą na pieńku i to Zoey zawsze przegrywała w sporach, bo Tate był, niestety, jej przełożonym. Ostatnią rzeczą, jaką pielęgniarka mogła sobie wyobrazić, były jakiekolwiek prywatne kontakty z tym mężczyzną. A tymczasem musiała zająć się nie tylko nim, ale i malutką dziewczynką, którą doktor się opiekował. Czy miłość do dziecka umożliwi Zoey wygraną?

Antonina Jagoda | 2016-09-14
Edyta | 2016-06-09